Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
melinjo cipsi glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 36 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, melinjo cipsi glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
melinjo cipsi kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 520 kcal |
| Karbonhidratlar | 55g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2g |
| Çözünür | 0.6g |
| Çözünmez | 1.4g |
| Protein | 7g |
| Yağ | 32g |
| Doymuş | 14g |
| Doymamış | 16g |
| Sodyum | 900mg |
melinjo cipsi glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 36 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
melinjo cipsi orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
melinjo cipsi 100g başına 36 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →