Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kettle cips glisemik indeksi 54 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 28 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Kettle cips glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Kettle cips kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 535 kcal |
| Karbonhidratlar | 52g |
| Şekerler (toplam) | 1g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 4g |
| Çözünür | 1.2g |
| Çözünmez | 2.8g |
| Protein | 6.5g |
| Yağ | 33g |
| Doymuş | 3.5g |
| Doymamış | 28g |
| Sodyum | 500mg |
Kettle cips glisemik indeksi 54 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 28 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Kettle cips düşük glisemik indekse (54) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Kettle cips 100g başına 28 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →