Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Cebula w plastrach ma indeks glikemiczny 15, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 1 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii vegetables, Cebula w plastrach plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Cebula w plastrach to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 40 kcal |
| Węglowodany | 9.3g |
| Cukry (wszystkie) | 4.2g |
| Naturalne | 4.2g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 1.7g |
| Rozpuszczalny | 0.5g |
| Nierozpuszczalny | 1.2g |
| Białko | 1.1g |
| Tłuszcze | 0.1g |
| Nasycone | 0.03g |
| Nienasycone | 0.02g |
| Sód | 4mg |
Cebula w plastrach ma indeks glikemiczny 15, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 1 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Cebula w plastrach ma niski indeks glikemiczny (15), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.
Cebula w plastrach ma ładunek glikemiczny 1 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →