Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Wheat Thins heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 45 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Wheat Thins boven gemiddeld op glycemische index.
Wheat Thins is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 430 kcal |
| Koolhydraten | 70g |
| Suikers (totaal) | 6g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 5g |
| Vezels | 8g |
| Oplosbaar | 2.4g |
| Onoplosbaar | 5.6g |
| Eiwit | 7g |
| Vet | 15g |
| Verzadigd | 1.5g |
| Onverzadigd | 11g |
| Natrium | 600mg |
Wheat Thins heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 45 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Wheat Thins heeft een matige glycemische index (65). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Wheat Thins heeft een glycemische last van 45 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →