Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
ontkiemd volkorenbrood heeft een glycemische index van 36, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 16 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort ontkiemd volkorenbrood tot de laagste op glycemische index.
ontkiemd volkorenbrood is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 250 kcal |
| Koolhydraten | 45g |
| Suikers (totaal) | 4g |
| Natuurlijk | 4.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 6g |
| Oplosbaar | 1.8g |
| Onoplosbaar | 4.2g |
| Eiwit | 11g |
| Vet | 3g |
| Verzadigd | 0.5g |
| Onverzadigd | 2.5g |
| Natrium | 350mg |
ontkiemd volkorenbrood heeft een glycemische index van 36, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 16 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
ontkiemd volkorenbrood heeft een lage glycemische index (36), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
ontkiemd volkorenbrood heeft een glycemische last van 16 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →