Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Walnootbroodje heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 25 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Walnootbroodje boven gemiddeld op glycemische index.
Walnootbroodje is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 290 kcal |
| Koolhydraten | 42g |
| Suikers (totaal) | 2.5g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 0.5g |
| Vezels | 3.5g |
| Oplosbaar | 1.1g |
| Onoplosbaar | 2.4g |
| Eiwit | 8g |
| Vet | 9g |
| Verzadigd | 1.2g |
| Onverzadigd | 7g |
| Natrium | 480mg |
Walnootbroodje heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 25 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Walnootbroodje heeft een matige glycemische index (60). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Walnootbroodje heeft een glycemische last van 25 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →