Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
baby witte aardappelen heeft een glycemische index van 62, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 11 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort baby witte aardappelen boven gemiddeld op glycemische index.
baby witte aardappelen is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 77 kcal |
| Koolhydraten | 17.5g |
| Suikers (totaal) | 0.8g |
| Natuurlijk | 0.8g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.2g |
| Oplosbaar | 0.7g |
| Onoplosbaar | 1.5g |
| Eiwit | 2g |
| Vet | 0.1g |
| Verzadigd | 0.03g |
| Onverzadigd | 0.02g |
| Natrium | 7mg |
baby witte aardappelen heeft een glycemische index van 62, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 11 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
baby witte aardappelen heeft een matige glycemische index (62). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
baby witte aardappelen heeft een glycemische last van 11 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →