Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mince pie hamuru glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 39 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Mince pie hamuru glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Mince pie hamuru kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 370 kcal |
| Karbonhidratlar | 60g |
| Şekerler (toplam) | 32g |
| Doğal | 14.0g |
| Eklenmiş | 18g |
| Lif | 2g |
| Çözünür | 0.6g |
| Çözünmez | 1.4g |
| Protein | 3g |
| Yağ | 13g |
| Doymuş | 5g |
| Doymamış | 7g |
| Sodyum | 200mg |
Mince pie hamuru glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 39 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Mince pie hamuru orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Mince pie hamuru 100g başına 39 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →