Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Avokado yağı tortilla cipsi glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 45 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Avokado yağı tortilla cipsi glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Avokado yağı tortilla cipsi hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 490 kcal |
| Karbonhidratlar | 65g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 1g |
| Lif | 5g |
| Çözünür | 1.5g |
| Çözünmez | 3.5g |
| Protein | 6g |
| Yağ | 23g |
| Doymuş | 3g |
| Doymamış | 18g |
| Sodyum | 400mg |
Avokado yağı tortilla cipsi glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 45 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Avokado yağı tortilla cipsi yüksek glisemik indekse (70) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Avokado yağı tortilla cipsi 100g başına 45 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →