Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
piškotna osnova ima glikemični indeks 65, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 42 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se piškotna osnova uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
piškotna osnova je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 480 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 65g |
| Sladkorji (skupaj) | 25g |
| Naravni | 5.0g |
| Dodani | 20g |
| Vlaknine | 2g |
| Topne | 0.6g |
| Netopne | 1.4g |
| Beljakovine | 5g |
| Maščobe | 22g |
| Nasičene | 12g |
| Nenasičene | 8g |
| Natrij | 400mg |
piškotna osnova ima glikemični indeks 65, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 42 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
piškotna osnova ima zmeren glikemični indeks (65). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
piškotna osnova ima glikemično obremenitev 42 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →