Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Pierogi s krompirjem in sirom ima glikemični indeks 65, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 21 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se Pierogi s krompirjem in sirom uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
Pierogi s krompirjem in sirom je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 190 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 32g |
| Sladkorji (skupaj) | 1.5g |
| Naravni | 1.5g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 2g |
| Topne | 0.6g |
| Netopne | 1.4g |
| Beljakovine | 6g |
| Maščobe | 4.5g |
| Nasičene | 2.2g |
| Nenasičene | 2.3g |
| Natrij | 350mg |
Pierogi s krompirjem in sirom ima glikemični indeks 65, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 21 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
Pierogi s krompirjem in sirom ima zmeren glikemični indeks (65). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
Pierogi s krompirjem in sirom ima glikemično obremenitev 21 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →