Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kruhova štručka s sončničnimi semeni ima glikemični indeks 70, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 34 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se Kruhova štručka s sončničnimi semeni uvršča med najvišjimi po glikemičnem indeksu.
Kruhova štručka s sončničnimi semeni lahko povzroči hitre skoke krvnega sladkorja in ga je priporočljivo uživati v majhnih porcijah.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 310 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 48g |
| Sladkorji (skupaj) | 3.5g |
| Naravni | 2.5g |
| Dodani | 1g |
| Vlaknine | 4.5g |
| Topne | 1.3g |
| Netopne | 3.2g |
| Beljakovine | 10g |
| Maščobe | 8g |
| Nasičene | 1.2g |
| Nenasičene | 6.5g |
| Natrij | 480mg |
Kruhova štručka s sončničnimi semeni ima glikemični indeks 70, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 34 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
Kruhova štručka s sončničnimi semeni ima visok glikemični indeks (70). Osebe z inzulinsko rezistenco morajo omejiti njegovo uživanje.
Kruhova štručka s sončničnimi semeni ima glikemično obremenitev 34 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →