Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kruh Putka ProBody ima glikemični indeks 35, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 5 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se Kruh Putka ProBody uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Kruh Putka ProBody je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 210 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 13g |
| Sladkorji (skupaj) | 1.5g |
| Naravni | 1.5g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 13g |
| Topne | 3.9g |
| Netopne | 9.1g |
| Beljakovine | 18g |
| Maščobe | 7g |
| Nasičene | 1g |
| Nenasičene | 6g |
| Natrij | 400mg |
Kruh Putka ProBody ima glikemični indeks 35, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 5 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Kruh Putka ProBody ima nizek glikemični indeks (35), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Kruh Putka ProBody ima glikemično obremenitev 5 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →