Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kruh Ani Lewandowska ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 14 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se Kruh Ani Lewandowska uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Kruh Ani Lewandowska je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 230 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 32g |
| Sladkorji (skupaj) | 2g |
| Naravni | 2.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 7g |
| Topne | 2.1g |
| Netopne | 4.9g |
| Beljakovine | 8g |
| Maščobe | 7g |
| Nasičene | 1g |
| Nenasičene | 6g |
| Natrij | 350mg |
Kruh Ani Lewandowska ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 14 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
Kruh Ani Lewandowska ima nizek glikemični indeks (45), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Kruh Ani Lewandowska ima glikemično obremenitev 14 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →