Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kruhni rez Carbonaut ima glikemični indeks 35, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 5 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se Kruhni rez Carbonaut uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Kruhni rez Carbonaut je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 150 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 13g |
| Sladkorji (skupaj) | 1g |
| Naravni | 1.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 13g |
| Topne | 3.9g |
| Netopne | 9.1g |
| Beljakovine | 11g |
| Maščobe | 5g |
| Nasičene | 0.5g |
| Nenasičene | 4.5g |
| Natrij | 350mg |
Kruhni rez Carbonaut ima glikemični indeks 35, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 5 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Kruhni rez Carbonaut ima nizek glikemični indeks (35), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Kruhni rez Carbonaut ima glikemično obremenitev 5 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →