Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
witte bloem heeft een glycemische index van 85, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 65 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort witte bloem tot de hoogste op glycemische index.
witte bloem kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 364 kcal |
| Koolhydraten | 76.3g |
| Suikers (totaal) | 0.3g |
| Natuurlijk | 0.3g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.7g |
| Oplosbaar | 0.8g |
| Onoplosbaar | 1.9g |
| Eiwit | 10.3g |
| Vet | 0.98g |
| Verzadigd | 0.16g |
| Onverzadigd | 0.82g |
| Natrium | 2mg |
witte bloem heeft een glycemische index van 85, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 65 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
witte bloem heeft een hoge glycemische index (85). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
witte bloem heeft een glycemische last van 65 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →