Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
baby rode aardappelen heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 11 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort baby rode aardappelen tot de hoogste op glycemische index.
baby rode aardappelen kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 70 kcal |
| Koolhydraten | 16g |
| Suikers (totaal) | 1g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 1.5g |
| Oplosbaar | 0.5g |
| Onoplosbaar | 1g |
| Eiwit | 2g |
| Vet | 0.1g |
| Verzadigd | 0.03g |
| Onverzadigd | 0.07g |
| Natrium | 7mg |
baby rode aardappelen heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 11 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
baby rode aardappelen heeft een hoge glycemische index (70). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
baby rode aardappelen heeft een glycemische last van 11 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →