Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
perisa daging lembu mempunyai indeks glisemik 60, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 24 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Berbanding other lain, perisa daging lembu berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
perisa daging lembu sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 250 kcal |
| Karbohidrat | 40g |
| Gula (jumlah) | 5g |
| Semula jadi | 0.0g |
| Ditambah | 5g |
| Serat | 0g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 10g |
| Lemak | 5g |
| Tepu | 1g |
| Tidak tepu | 4g |
| Natrium | 15000mg |
perisa daging lembu mempunyai indeks glisemik 60, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 24 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
perisa daging lembu mempunyai indeks glisemik sederhana (60). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
perisa daging lembu mempunyai beban glisemik 24 per 100g, menunjukkan kesan ketara pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →