Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Perasa daun bawang mempunyai indeks glisemik 50, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 18 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding other lain, Perasa daun bawang berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Perasa daun bawang adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 180 kcal |
| Karbohidrat | 35g |
| Gula (jumlah) | 4g |
| Semula jadi | 2.0g |
| Ditambah | 2g |
| Serat | 3g |
| Larut | 0.9g |
| Tidak larut | 2.1g |
| Protein | 5g |
| Lemak | 2g |
| Tepu | 0.3g |
| Tidak tepu | 1.7g |
| Natrium | 12000mg |
Perasa daun bawang mempunyai indeks glisemik 50, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 18 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Perasa daun bawang mempunyai indeks glisemik rendah (50), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Perasa daun bawang mempunyai beban glisemik 18 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →