Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Těsto na skořicové rolky má glykemický index 75, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 42 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Těsto na skořicové rolky řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Těsto na skořicové rolky může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 350 kcal |
| Sacharidy | 56g |
| Cukry (celkem) | 22g |
| Přirozené | 4.0g |
| Přidané | 18g |
| Vláknina | 1g |
| Rozpustná | 0.3g |
| Nerozpustná | 0.7g |
| Bílkoviny | 4g |
| Tuky | 12g |
| Nasycené | 4g |
| Nenasycené | 7g |
| Sodík | 600mg |
Těsto na skořicové rolky má glykemický index 75, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 42 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Těsto na skořicové rolky má vysoký glykemický index (75). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Těsto na skořicové rolky má glykemickou zátěž 42 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →