Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Sušenka má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 49 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Sušenka řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Sušenka může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 470 kcal |
| Sacharidy | 70g |
| Cukry (celkem) | 22g |
| Přirozené | 4.0g |
| Přidané | 18g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.4g |
| Nerozpustná | 1.6g |
| Bílkoviny | 6g |
| Tuky | 18g |
| Nasycené | 8g |
| Nenasycené | 8g |
| Sodík | 500mg |
Sušenka má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 49 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Sušenka má vysoký glykemický index (70). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Sušenka má glykemickou zátěž 49 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →