Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Маффін має глікемічний індекс 70, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 38 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими sweets, Маффін займає серед найвищих позицію за глікемічним індексом.
Маффін може спричинити швидкі стрибки цукру і його слід вживати невеликими порціями.
Чому така оцінка?
| Калорії | 350 kcal |
| Вуглеводи | 55g |
| Цукри (всього) | 24g |
| Природні | 6.0g |
| Додані | 18g |
| Клітковина | 1.5g |
| Розчинна | 0.5g |
| Нерозчинна | 1g |
| Білки | 5g |
| Жири | 12g |
| Насичені | 3g |
| Ненасичені | 7g |
| Натрій | 350mg |
Маффін має глікемічний індекс 70, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 38 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Маффін має високий глікемічний індекс (70). Людям з інсулінорезистентністю слід обмежити його споживання.
Маффін має глікемічне навантаження 38 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →