Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyveli ve kuruyemişli ekmek glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 34 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Meyveli ve kuruyemişli ekmek glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Meyveli ve kuruyemişli ekmek kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 290 kcal |
| Karbonhidratlar | 52g |
| Şekerler (toplam) | 18g |
| Doğal | 12.0g |
| Eklenmiş | 6g |
| Lif | 3.5g |
| Çözünür | 1.1g |
| Çözünmez | 2.4g |
| Protein | 7g |
| Yağ | 6g |
| Doymuş | 1.2g |
| Doymamış | 4.2g |
| Sodyum | 350mg |
Meyveli ve kuruyemişli ekmek glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 34 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Meyveli ve kuruyemişli ekmek orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Meyveli ve kuruyemişli ekmek 100g başına 34 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →