Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyveli pebble tahılı glisemik indeksi 82 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 73 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Meyveli pebble tahılı glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Meyveli pebble tahılı hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 392 kcal |
| Karbonhidratlar | 89g |
| Şekerler (toplam) | 39g |
| Doğal | 3.0g |
| Eklenmiş | 36g |
| Lif | 0.5g |
| Çözünür | 0.2g |
| Çözünmez | 0.4g |
| Protein | 3g |
| Yağ | 1.3g |
| Doymuş | 0.3g |
| Doymamış | 1g |
| Sodyum | 350mg |
Meyveli pebble tahılı glisemik indeksi 82 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 73 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Meyveli pebble tahılı yüksek glisemik indekse (82) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Meyveli pebble tahılı 100g başına 73 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →