Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
şekersiz catalina crunch glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 7 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, şekersiz catalina crunch glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
şekersiz catalina crunch kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 370 kcal |
| Karbonhidratlar | 46g |
| Şekerler (toplam) | 0g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 17g |
| Çözünür | 5.1g |
| Çözünmez | 11.9g |
| Protein | 20g |
| Yağ | 13g |
| Doymuş | 3g |
| Doymamış | 10g |
| Sodyum | 300mg |
şekersiz catalina crunch glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 7 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
şekersiz catalina crunch düşük glisemik indekse (35) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
şekersiz catalina crunch 100g başına 7 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →