Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyve Taneleri Gevreği glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 56 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Meyve Taneleri Gevreği glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Meyve Taneleri Gevreği hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 390 kcal |
| Karbonhidratlar | 80g |
| Şekerler (toplam) | 22g |
| Doğal | 6.0g |
| Eklenmiş | 16g |
| Lif | 7g |
| Çözünür | 2.1g |
| Çözünmez | 4.9g |
| Protein | 7g |
| Yağ | 5g |
| Doymuş | 0.7g |
| Doymamış | 4.3g |
| Sodyum | 350mg |
Meyve Taneleri Gevreği glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 56 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Meyve Taneleri Gevreği yüksek glisemik indekse (70) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Meyve Taneleri Gevreği 100g başına 56 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →