Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
McDonald's Kurabiyesi glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 46 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, McDonald's Kurabiyesi glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
McDonald's Kurabiyesi hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 480 kcal |
| Karbonhidratlar | 66g |
| Şekerler (toplam) | 36g |
| Doğal | 4.0g |
| Eklenmiş | 32g |
| Lif | 2g |
| Çözünür | 0.6g |
| Çözünmez | 1.4g |
| Protein | 4.5g |
| Yağ | 22g |
| Doymuş | 10g |
| Doymamış | 10g |
| Sodyum | 320mg |
McDonald's Kurabiyesi glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 46 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
McDonald's Kurabiyesi yüksek glisemik indekse (70) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
McDonald's Kurabiyesi 100g başına 46 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →