Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kimçili ve etli mantı glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 15 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Kimçili ve etli mantı glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Kimçili ve etli mantı kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 185 kcal |
| Karbonhidratlar | 27g |
| Şekerler (toplam) | 2.5g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0.5g |
| Lif | 2.2g |
| Çözünür | 0.7g |
| Çözünmez | 1.5g |
| Protein | 7g |
| Yağ | 5g |
| Doymuş | 1.5g |
| Doymamış | 2.5g |
| Sodyum | 420mg |
Kimçili ve etli mantı glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 15 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Kimçili ve etli mantı orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Kimçili ve etli mantı 100g başına 15 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →