Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kebap dürüm lavaşı glisemik indeksi 75 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 38 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Kebap dürüm lavaşı glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Kebap dürüm lavaşı hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 280 kcal |
| Karbonhidratlar | 50g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 1g |
| Lif | 2.5g |
| Çözünür | 0.8g |
| Çözünmez | 1.8g |
| Protein | 8g |
| Yağ | 5g |
| Doymuş | 1g |
| Doymamış | 4g |
| Sodyum | 500mg |
Kebap dürüm lavaşı glisemik indeksi 75 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 38 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Kebap dürüm lavaşı yüksek glisemik indekse (75) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Kebap dürüm lavaşı 100g başına 38 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →