Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kavrulmuş tahıllar glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 45 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Kavrulmuş tahıllar glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Kavrulmuş tahıllar kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 370 kcal |
| Karbonhidratlar | 75g |
| Şekerler (toplam) | 1g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 8g |
| Çözünür | 2.4g |
| Çözünmez | 5.6g |
| Protein | 10g |
| Yağ | 3g |
| Doymuş | 0.5g |
| Doymamış | 2.5g |
| Sodyum | 5mg |
Kavrulmuş tahıllar glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 45 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Kavrulmuş tahıllar orta glisemik indekse (60) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Kavrulmuş tahıllar 100g başına 45 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →