Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Haşlanmış muz glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 18 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer fruits ile karşılaştırıldığında, Haşlanmış muz glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Haşlanmış muz kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 122 kcal |
| Karbonhidratlar | 31.9g |
| Şekerler (toplam) | 14.9g |
| Doğal | 14.9g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.3g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 1.3g |
| Yağ | 0.2g |
| Doymuş | 0.05g |
| Doymamış | 0.15g |
| Sodyum | 3mg |
Haşlanmış muz glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 18 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Haşlanmış muz orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Haşlanmış muz 100g başına 18 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →