Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Hızlı yulaf glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 43 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Hızlı yulaf glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Hızlı yulaf kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 370 kcal |
| Karbonhidratlar | 66g |
| Şekerler (toplam) | 1g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 8.5g |
| Çözünür | 2.6g |
| Çözünmez | 5.9g |
| Protein | 11.5g |
| Yağ | 6.5g |
| Doymuş | 1.1g |
| Doymamış | 5.4g |
| Sodyum | 3mg |
Hızlı yulaf glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 43 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Hızlı yulaf orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Hızlı yulaf 100g başına 43 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →