Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Ay çekirdekli sandviç ekmeği glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 34 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Ay çekirdekli sandviç ekmeği glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Ay çekirdekli sandviç ekmeği hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 310 kcal |
| Karbonhidratlar | 48g |
| Şekerler (toplam) | 3.5g |
| Doğal | 2.5g |
| Eklenmiş | 1g |
| Lif | 4.5g |
| Çözünür | 1.3g |
| Çözünmez | 3.2g |
| Protein | 10g |
| Yağ | 8g |
| Doymuş | 1.2g |
| Doymamış | 6.5g |
| Sodyum | 480mg |
Ay çekirdekli sandviç ekmeği glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 34 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Ay çekirdekli sandviç ekmeği yüksek glisemik indekse (70) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Ay çekirdekli sandviç ekmeği 100g başına 34 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →