Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
arpa glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 20 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, arpa glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
arpa kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 352 kcal |
| Karbonhidratlar | 77.7g |
| Şekerler (toplam) | 0.8g |
| Doğal | 0.8g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 15.6g |
| Çözünür | 3g |
| Çözünmez | 12.6g |
| Protein | 9.9g |
| Yağ | 1.2g |
| Doymuş | 0.2g |
| Doymamış | 1g |
| Sodyum | 9mg |
arpa glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 20 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
arpa düşük glisemik indekse (25) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
arpa 100g başına 20 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →