Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Arpa lavaşı glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 17 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Arpa lavaşı glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Arpa lavaşı kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 250 kcal |
| Karbonhidratlar | 48g |
| Şekerler (toplam) | 1.5g |
| Doğal | 1.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 7g |
| Çözünür | 2.5g |
| Çözünmez | 4.5g |
| Protein | 8g |
| Yağ | 2g |
| Doymuş | 0.4g |
| Doymamış | 1.6g |
| Sodyum | 250mg |
Arpa lavaşı glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 17 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Arpa lavaşı düşük glisemik indekse (35) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Arpa lavaşı 100g başına 17 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →