Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Antik tahıllı probiyotik granola glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 36 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Antik tahıllı probiyotik granola glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Antik tahıllı probiyotik granola kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 420 kcal |
| Karbonhidratlar | 65g |
| Şekerler (toplam) | 18g |
| Doğal | 6.0g |
| Eklenmiş | 12g |
| Lif | 7g |
| Çözünür | 2.1g |
| Çözünmez | 4.9g |
| Protein | 9g |
| Yağ | 13g |
| Doymuş | 2.5g |
| Doymamış | 10g |
| Sodyum | 180mg |
Antik tahıllı probiyotik granola glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 36 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Antik tahıllı probiyotik granola orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Antik tahıllı probiyotik granola 100g başına 36 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →