Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Antep Fıstıklı & Ahududulu Granola One Day More glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 33 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Antep Fıstıklı & Ahududulu Granola One Day More glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Antep Fıstıklı & Ahududulu Granola One Day More kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 430 kcal |
| Karbonhidratlar | 60g |
| Şekerler (toplam) | 18g |
| Doğal | 6.0g |
| Eklenmiş | 12g |
| Lif | 7g |
| Çözünür | 2.1g |
| Çözünmez | 4.9g |
| Protein | 9g |
| Yağ | 16g |
| Doymuş | 2.5g |
| Doymamış | 12g |
| Sodyum | 80mg |
Antep Fıstıklı & Ahududulu Granola One Day More glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 33 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Antep Fıstıklı & Ahududulu Granola One Day More orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Antep Fıstıklı & Ahududulu Granola One Day More 100g başına 33 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →