Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
кувани банан има гликемијски индекс 55, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 18 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим fruits, кувани банан се рангира изнад просека по гликемијском индексу.
кувани банан је погодан у умереним количинама за особе које прате ниво шећера.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 122 kcal |
| Угљени хидрати | 31.9g |
| Шећери (укупно) | 14.9g |
| Природни | 14.9g |
| Додати | 0g |
| Влакна | 2.3g |
| Растворљива | 0g |
| Нерастворљива | 0g |
| Протеини | 1.3g |
| Масти | 0.2g |
| Засићене | 0.05g |
| Незасићене | 0.15g |
| Натријум | 3mg |
кувани банан има гликемијски индекс 55, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 18 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
кувани банан има умерен гликемијски индекс (55). Особе са инсулинском резистенцијом могу га конзумирати умерено.
кувани банан има гликемијско оптерећење 18 на 100g, што указује на умерен утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →