Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Plantain ima glikemični indeks 40, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 13 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi fruits se Plantain uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Plantain je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 122 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 31.9g |
| Sladkorji (skupaj) | 14.98g |
| Naravni | 15.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 2.3g |
| Topne | 0.7g |
| Netopne | 1.6g |
| Beljakovine | 1.3g |
| Maščobe | 0.4g |
| Nasičene | 0.1g |
| Nenasičene | 0.3g |
| Natrij | 4mg |
Plantain ima glikemični indeks 40, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 13 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
Plantain ima nizek glikemični indeks (40), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Plantain ima glikemično obremenitev 13 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →