Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Parené mlieko má glykemický index 47, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 2.3 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými dairy sa Parené mlieko zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Parené mlieko je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 62 kcal |
| Sacharidy | 4.8g |
| Cukry (celkom) | 4.8g |
| Prirodzené | 4.8g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 3.2g |
| Tuky | 3.3g |
| Nasýtené | 2g |
| Nenasýtené | 1.3g |
| Sodík | 44mg |
Parené mlieko má glykemický index 47, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 2.3 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Parené mlieko má nízky glykemický index (47), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Parené mlieko má glykemickú záťaž 2.3 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →