Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovsená kaša s rastlinným mliekom a banánom má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 9 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými grains sa Ovsená kaša s rastlinným mliekom a banánom zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Ovsená kaša s rastlinným mliekom a banánom je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 90 kcal |
| Sacharidy | 16g |
| Cukry (celkom) | 4.5g |
| Prirodzené | 4.5g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 2.1g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 2.2g |
| Tuky | 1.7g |
| Nasýtené | 0.3g |
| Nenasýtené | 1.1g |
| Sodík | 30mg |
Ovsená kaša s rastlinným mliekom a banánom má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 9 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovsená kaša s rastlinným mliekom a banánom má stredný glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Ovsená kaša s rastlinným mliekom a banánom má glykemickú záťaž 9 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →