Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
opekané strúhanky má glykemický index 74, čo ho zaraďuje medzi potraviny so vysokým GI. Pri glykemickej záťaži 53 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými grains sa opekané strúhanky zaraďuje medzi najvyššie v glykemickom indexe.
opekané strúhanky môže spôsobiť rýchle skoky hladiny cukru v krvi a najlepšie sa konzumuje v malých porciách.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 380 kcal |
| Sacharidy | 72g |
| Cukry (celkom) | 5g |
| Prirodzené | 4.0g |
| Pridané | 1g |
| Vláknina | 4g |
| Rozpustná | 1.2g |
| Nerozpustná | 2.8g |
| Bielkoviny | 13g |
| Tuky | 5g |
| Nasýtené | 1g |
| Nenasýtené | 4g |
| Sodík | 600mg |
opekané strúhanky má glykemický index 74, čo ho zaraďuje medzi potraviny so vysokým GI. Pri glykemickej záťaži 53 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
opekané strúhanky má vysoký glykemický index (74). Osoby s inzulínovou rezistenciou by mali obmedziť jeho príjem.
opekané strúhanky má glykemickú záťaž 53 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →