Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
ovsená otrubová vrstva má glykemický index 40, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 16 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými grains sa ovsená otrubová vrstva zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
ovsená otrubová vrstva je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 270 kcal |
| Sacharidy | 40g |
| Cukry (celkom) | 1g |
| Prirodzené | 1.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 15g |
| Rozpustná | 6g |
| Nerozpustná | 9g |
| Bielkoviny | 14g |
| Tuky | 6g |
| Nasýtené | 1.1g |
| Nenasýtené | 4.9g |
| Sodík | 300mg |
ovsená otrubová vrstva má glykemický index 40, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 16 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
ovsená otrubová vrstva má nízky glykemický index (40), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
ovsená otrubová vrstva má glykemickú záťaž 16 na 100g, čo znamená mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →