Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Originálna panko strúhanka má glykemický index 70, čo ho zaraďuje medzi potraviny so vysokým GI. Pri glykemickej záťaži 53 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými grains sa Originálna panko strúhanka zaraďuje medzi najvyššie v glykemickom indexe.
Originálna panko strúhanka môže spôsobiť rýchle skoky hladiny cukru v krvi a najlepšie sa konzumuje v malých porciách.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 395 kcal |
| Sacharidy | 75g |
| Cukry (celkom) | 5g |
| Prirodzené | 3.0g |
| Pridané | 2g |
| Vláknina | 4g |
| Rozpustná | 1.2g |
| Nerozpustná | 2.8g |
| Bielkoviny | 13g |
| Tuky | 5g |
| Nasýtené | 1g |
| Nenasýtené | 3g |
| Sodík | 700mg |
Originálna panko strúhanka má glykemický index 70, čo ho zaraďuje medzi potraviny so vysokým GI. Pri glykemickej záťaži 53 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Originálna panko strúhanka má vysoký glykemický index (70). Osoby s inzulínovou rezistenciou by mali obmedziť jeho príjem.
Originálna panko strúhanka má glykemickú záťaž 53 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →