Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Naleśnik bezglutenowy ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 29 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Naleśnik bezglutenowy plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Naleśnik bezglutenowy może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 210 kcal |
| Węglowodany | 38g |
| Cukry (wszystkie) | 5.2g |
| Naturalne | 2.7g |
| Dodane | 2.5g |
| Błonnik | 2.2g |
| Rozpuszczalny | 0.7g |
| Nierozpuszczalny | 1.5g |
| Białko | 4.5g |
| Tłuszcze | 5.5g |
| Nasycone | 1.1g |
| Nienasycone | 4.4g |
| Sód | 340mg |
Naleśnik bezglutenowy ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 29 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Naleśnik bezglutenowy ma wysoki indeks glikemiczny (75). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Naleśnik bezglutenowy ma ładunek glikemiczny 29 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →