Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Naleśniki z serwatką ma indeks glikemiczny 55, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 11 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Naleśniki z serwatką plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Naleśniki z serwatką jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 180 kcal |
| Węglowodany | 20g |
| Cukry (wszystkie) | 3g |
| Naturalne | 2.0g |
| Dodane | 1g |
| Błonnik | 1.5g |
| Rozpuszczalny | 0.5g |
| Nierozpuszczalny | 1g |
| Białko | 13g |
| Tłuszcze | 5g |
| Nasycone | 1.5g |
| Nienasycone | 2.5g |
| Sód | 320mg |
Naleśniki z serwatką ma indeks glikemiczny 55, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 11 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Naleśniki z serwatką ma umiarkowany indeks glikemiczny (55). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem.
Naleśniki z serwatką ma ładunek glikemiczny 11 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →