Mieszanka bulguru i komosy ryżowej

GI 50 · NiskiŁG 12 / 100 g7.5/10

Niski IG

50 GI

ŁG 12 na 100 g

Wynik Logi 7.5/10
  • Good source of fiber
  • Moderate glycemic load

Mieszanka bulguru i komosy ryżowej ma indeks glikemiczny 50 (Niski).

Zaktualizowano 20 wrz 2026 · Źródła: Zespół Logi Nutrition (skład na podstawie USDA, wspomagany przez AI) · Informacja nie stanowi porady medycznej · Zgłoś błąd

Logi · Zarządzaj insulinoopornością

Obniż cukier we krwi lepszymi wyborami żywieniowymi

Mieszanka bulguru i komosy ryżowej to jeden z 11 150 produktów ocenianych przez Logi na podstawie zdjęcia posiłku — wraz z porcją.

Kontynuuj w przeglądarce
Logi app, food index screen

Wartości odżywcze (na 100g)

120
Kalorie
23 g
Węglowodany
4.2 g
Białko
1.5 g
Tłuszcze
na 100g
Kalorie120 kcal
Węglowodany23 g
Cukry (wszystkie)0.5 g
Naturalne0.5 g
Dodane0 g
Błonnik3.2 g
Rozpuszczalny1 g
Nierozpuszczalny2.2 g
Białko4.2 g
Tłuszcze1.5 g
Nasycone0.2 g
Nienasycone1.3 g
Sód5 mg

Poziom przetworzenia

40%
Umiarkowany
Dlaczego taki wynik?
  • Good source of fiber
  • Contains plant-based protein
  • Low in added sugars
  • Moderate glycemic load
  • Contains gluten (from bulgur)

Policz ładunek glikemiczny posiłku ze składnikiem: Mieszanka bulguru i komosy ryżowej

Alergeny

Brak alergenów z listy EU-14

Przepisy o niskim IG w Logi Food Coach

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest indeks glikemiczny produktu Mieszanka bulguru i komosy ryżowej?

Mieszanka bulguru i komosy ryżowej ma indeks glikemiczny 50 (Niski) i ładunek glikemiczny 12 na 100 g.

Czy Mieszanka bulguru i komosy ryżowej jest dobry dla osób z insulinoopornością?

Mieszanka bulguru i komosy ryżowej ma niski indeks glikemiczny (50), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.

Jak Mieszanka bulguru i komosy ryżowej wpływa na poziom cukru we krwi?

Mieszanka bulguru i komosy ryżowej ma ładunek glikemiczny 12 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.

Sprawdź Mieszanka bulguru i komosy ryżowej w aplikacji Logi, z własną porcją.

Food diary cheat sheet

Darmowy PDF — 3 strony

Tygodniowy dziennik jedzenia

Notuj posiłki, ładunek glikemiczny i samopoczucie. Wzorce widać po 3 tygodniach.

Zero spamu. Wypisz się kiedy chcesz.