Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Burek z mięsem ma indeks glikemiczny 65, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 18 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Burek z mięsem plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Burek z mięsem jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 290 kcal |
| Węglowodany | 28g |
| Cukry (wszystkie) | 1.5g |
| Naturalne | 1.0g |
| Dodane | 0.5g |
| Błonnik | 1.5g |
| Rozpuszczalny | 0.5g |
| Nierozpuszczalny | 1g |
| Białko | 9g |
| Tłuszcze | 16g |
| Nasycone | 6g |
| Nienasycone | 8g |
| Sód | 480mg |
Burek z mięsem ma indeks glikemiczny 65, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 18 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Burek z mięsem ma umiarkowany indeks glikemiczny (65). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem.
Burek z mięsem ma ładunek glikemiczny 18 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →