Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →
Mąka pszenna rafinowana ma indeks glikemiczny 85, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 65 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Mąka pszenna rafinowana plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Mąka pszenna rafinowana może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 364 kcal |
| Węglowodany | 76.3g |
| Cukry (wszystkie) | 0.3g |
| Naturalne | 0.3g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 2.7g |
| Rozpuszczalny | 0.8g |
| Nierozpuszczalny | 1.9g |
| Białko | 10.3g |
| Tłuszcze | 0.98g |
| Nasycone | 0.16g |
| Nienasycone | 0.82g |
| Sód | 2mg |
Mąka pszenna rafinowana ma indeks glikemiczny 85, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 65 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Mąka pszenna rafinowana ma wysoki indeks glikemiczny (85). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Mąka pszenna rafinowana ma ładunek glikemiczny 65 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →