Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Wortel en chili roerbak heeft een glycemische index van 40, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 4 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort Wortel en chili roerbak tot de laagste op glycemische index.
Wortel en chili roerbak is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 55 kcal |
| Koolhydraten | 10.5g |
| Suikers (totaal) | 5g |
| Natuurlijk | 5.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 3g |
| Oplosbaar | 0.9g |
| Onoplosbaar | 2.1g |
| Eiwit | 1.1g |
| Vet | 1.5g |
| Verzadigd | 0.2g |
| Onverzadigd | 1.3g |
| Natrium | 60mg |
Wortel en chili roerbak heeft een glycemische index van 40, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 4 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Wortel en chili roerbak heeft een lage glycemische index (40), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Wortel en chili roerbak heeft een glycemische last van 4 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →